Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Písek / PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE

PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE

Probační a mediační služba nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/CE. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.7.2024 s ohodnocením 24 770 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Probační a mediační služba - středisko Písek, okres Písek. Nástup možný od 1.10.2022. Další informace Vám poskytne Mgr. Nela Saidová, , tel.: , e-mail: nsaidova@pms.justice.cz.

Zaměstnavatel: Probační a mediační služba
Místo výkonu práce: Písek
Platové ohodnocení: 24 770 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.10.2022 – 31.7.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 17.8.2022 na email: nsaidova@pms.justice.cz (do předmětu uveďte VŘ - Probační úředník) nebo písemně na adresu Probační a mediační služba Písek, Otakara Ševčíka 1943, 397 01 Písek, k rukám Mgr. Nely Saidové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.
Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ve společenskovědní oblasti, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilita, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na PC uživatelská úroveň MS Office, Word, Excel, Power Point, schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, odolnost vůči stresu, ochotu vzdělávat se, zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost.
Náplň práce: Výkon činností probačního úředníka daných zákonem č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, tj. práce s pachateli a oběťmi trestných činů, vedení a kontrola pachatelů v rámci výkonu alternativních trestů, zajištění probačních činností v kontextu trestního řízení, součinnost s justičními partnery, orgány činnými v trestním řízení a dalšími institucemi v rámci zadaných úkolů.
pracovní úvazek HPP; platová třída 11 (po zapracování 12. platová třída, dle Přílohy č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.), po osvědčení ve zkušební době osobní ohodnocení; rizikový příplatek; zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou; zařazení do specializačního a dalšího odborného vzdělávání; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; stravenky; pravidelné pracoviště; přátelské a podporující pracovní prostředí; zázemí stabilní organizace
Kontakt: Mgr. Nela Saidová, tel.: 734 353 607, e-mail: nsaidova@pms.justice.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nela Saidová
E-mail: nsaidova@pms.justice.cz

Referenční číslo ÚP: 25861480789
Poslední aktualizace: 4.8.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 18.8.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů