Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Milevsko / JEDNATEL/JEDNATELKA SPOLEČNOSTI Služby Města Milevska, spol. s r. o.

JEDNATEL/JEDNATELKA SPOLEČNOSTI Služby Města Milevska, spol. s r. o.

Město Milevsko nabízí volné pracovní místo na pozici JEDNATEL/JEDNATELKA SPOLEČNOSTI Služby Města Milevska, spol. s r. o.. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2027 s ohodnocením od 46 000 do 60 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Město Milevsko - Služby Města Milevska, spol. s r. o., okres Písek. Nástup možný od 1.7.2022. Další informace Vám poskytne Ing. Ivan Radosta, , tel.: 382 504 102, e-mail: ivan.radosta@milevsko-mesto.cz.

Zaměstnavatel: Město Milevsko
Místo výkonu práce: Milevsko
Platové ohodnocení: 46 000 – 60 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.7.2022 – 30.6.2027
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hlavní činností společnosti jsou veřejné (komunální) služby pro město, především:
- běžná údržba pro město (veřejná zeleň, čištění města, zimní údržba, automobilová doprava);
- zajišťování oprav městského mobiliáře (dětská hřiště, sportovní hřiště, drobná architektura, parky apod.);
- opravy a realizace veřejného osvětlení a slavnostního osvětlení;
- opravy a realizace chodníků, místních komunikací a dopravního značení;
- provozování veřejných WC, parkovacího systému, skládky odpadů, kompostárny, likvidace odpadů.
Sídlo společnosti a místo výkonu práce: Karlova 1012, 399 01 Milevsko
Doba trvání: výkon funkce na dobu pěti let s možností prodloužení na dobu neurčitou
Předpoklady pro zvolení do funkce jednatele společnosti:
- občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, dosažení věku 18 let, trestní bezúhonnost, plná svéprávnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky pro funkci jednatele společnosti:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou vysokoškolské vzdělání; praxe na vedoucí nebo podobné pozici po dobu tří let, výhodou praxe v oblasti veřejných (komunálních) služeb; rámcová znalost legislativy na úseku obchodního, občanského a pracovního práva; manažerské, organizační, řídící a komunikační schopnosti, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům; orientace v oblasti veřejných (komunálních) služeb a ve veřejných zakázkách; vysoké pracovní nasazení, flexibilita; znalost práce na PC; řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič; znalost anglického a případně jiného světového jazyka výhodou.
Výčet dokladů, které musí uchazeč k výběrovému řízení předložit:
1. Přihlášku do výběrového řízení, která bude obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, adresu trvalého pobytu uchazeče, případně adresu pro doručování, kontaktní telefon a e-mailovou adresu, datum a podpis uchazeče
2.Strukturovaný životopis s údaji o dosaženém vzdělání, dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech
3.Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
4.Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
5.Návrh koncepce řízení, personálního řešení, řešení smluvních vztahů s provozovatelem, provozování a rozvoje společnosti Služby Města Milevska, spol. s r. o. v maximálním rozsahu 2 stran formátu A4
6.Podepsané prohlášení uchazeče o souhlasu se zpracováním osobních údajů v následujícím znění:Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu obecného nařízení č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, souhlas k jejich zpracování a uchování. "
Jméno a příjmení, datum narození, vlastnoruční podpis.
Lhůta pro podání přihlášky: do 30.05.2022 (pondělí) do 11:00 hodin. Na přihlášky podané po uvedené lhůtě nebude brán zřetel.
Místo a způsob podání přihlášky: osobně doručené nebo zaslané v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení na jednatele SMM", do podatelny Městského úřadu Milevsko, náměstí E. Beneše čp. 420, 399 01 Milevsko.
Předpokládaný termín nástupu: 01.07.2022 nebo dle dohody
Termín přijímacího pohovoru s uchazeči: otevření obálek provede komise pro otevírání obálek, která vyhodnotí jejich úplnost. Po otevření obálek s přihláškami budou uchazeči telefonicky kontaktováni a bude jim sdělen termín přijímacího pohovoru. Přijímací pohovory s uchazeči provede výběrová komise.
Rada města Milevska v působnosti Valné hromady společnosti Služby Města Milevska, spol. s r. o. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Další potřebné informace (včetně budoucích smluvních podmínek jednatele) je možné získat od starosty města Milevska Ing. Ivana Radosty, telefon: 382 504 102, email: ivan.radosta@milevsko-mesto.cz nebo od místostarosty města a stávajícího jednatele společnosti Michala Horka, telefon: 382 504 124, 702 222 330, email: michal.horek@milevsko-mesto.cz.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Ivan Radosta
Telefon: 382 504 102
E-mail: ivan.radosta@milevsko-mesto.cz

Referenční číslo ÚP: 25241900758
Poslední aktualizace: 2.5.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 18.5.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů