Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Milevsko / Montér/ka vzduchotechniky (VZT), Montér/ka rozvodu topení a chlazení (RTCH), Montér/ka zdravotně-technické instalace (ZTI)

Montér/ka vzduchotechniky (VZT), Montér/ka rozvodu topení a chlazení (RTCH), Montér/ka zdravotně-technické instalace (ZTI)

EKOKLIMA akciová společnost nabízí 30 volných pracovních míst v oboru stavebnictví na pozici Montér/ka vzduchotechniky (VZT), Montér/ka rozvodu topení a chlazení (RTCH), Montér/ka zdravotně-technické instalace (ZTI). Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je EKOKLIMA a.s., okres Písek. Nástup možný od 9.5.2023. Další informace Vám poskytne Luďka Marvanová, , tel.: 382 521 438, e-mail: l.marvanova@ekoklima.cz.

Zaměstnavatel: EKOKLIMA akciová společnost
Místo výkonu práce: Milevsko
Platové ohodnocení: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

CIZ
VZT:
Schopnost montáže vzduchotechnického potrubí, vč. tvarovek, jeho ukotvení. Dále schopnost montáže elementů vzduchotechnického systému, vzduchotechnických jednotek, komponentů po trase a koncových elementů. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
RTCH:
Schopnost provádění montáže rozvodu topení a chlazení. Spojování materiálu pomocí závitových spojů, lepení, sváření, lisování a jinými technikami, tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování koncových elementů a jiných zařízení plynoucích z otopných systémů. Výhoda svářecí průkaz dle ČSN EN ISO 9606-1. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
ZTI:
Schopnost provádění montáže zdravotně-technické instalace, tzn. vodovodních a odpadních systémů objektových i venkovních, vč. tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování zařizovacích předmětů zdravotní techniky. Spojování rozvodů pomocí závitových spojů, lepením, lisováním a polyfuzním svářením. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.
Pracovní doba: 7-15 hod.
Požadujeme: znalost českého jazyka.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky), dovolenou nad rámec zákona (25 dnů), benefitní program spojený s péčí o zdraví zaměstnanců.
První kontakt: Marvanová Luďka, tel.: 382 521 438, e-mail: l.marvanova@ekoklima.cz nebo osobně na uvedené adrese.

První kontakt

Kontaktní osoba: Luďka Marvanová
Telefon: 382 521 438
E-mail: l.marvanova@ekoklima.cz

Referenční číslo ÚP: 24710780750
Poslední aktualizace: 5. 5. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 7.6.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů