Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Písek / ŠKOLNÍ PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA

Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070 nabízí volné pracovní místo na pozici ŠKOLNÍ PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA. Práce na zkrácený úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2022 za 31 460 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070, okres Písek. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Bc. Jaroslav Volf, tel.: 605 471 904, e-mail: jaroslav.volf@zstsobra.cz.

Zaměstnavatel: Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070
Místo výkonu práce: Písek
Platové ohodnocení: 31 460 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 20
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.12.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Školní psycholog
- podílí se na vytváření programu poskytování pedagogicko-psychologických poradenských služeb ve škole, včetně programu primární prevence. Komunikuje s vedením školy, pedagogy, žáky a zákonnými zástupci. Spolupráce při zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání. Zjišťuje sociální klima ve třídě. Pečuje o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, kterým jsou poskytována podpůrná opatření prvního stupně, zejména pomoc při sestavování plánu pedagogické podpory a vedení. Pracuje individuálně se žáky v osobních problémech, zejména konzultace a vedení. Zabývá se technikou a hygienou učení pro žáky. Zajišťuje skupinovou a komunitní práci se žáky. Podporuje spolupráci třídy a třídního učitele, eventuelně provádí individuální konzultace pro pedagogické pracovníky v oblasti výchovy a vzdělávání, nebo konzultaci se zákonnými zástupci při vzdělávacích a výchovných problémech dětí. Podporuje vytváření tolerantního a multikulturního prostředí ve škole a podporuje dlouhodobě selhávající žáky ve vzdělávání se zaměřením na žáky sociálně vyloučené či sociokulturně odlišné. Podílí se na přípravě programu zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání.
Pracovní doba bude rovržena vedením školy.
První kontakt: Mgr. Bc. Jaroslav Volf, tel. 605 471 904, jaroslav.volf@zstsobra.cz NECHODIT OSOBNĚ, DOMLUVIT SI SCHŮZKU NA TEL.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Jaroslav Volf
Telefon: 605 471 904
E-mail: jaroslav.volf@zstsobra.cz

Referenční číslo ÚP: 19478300729
Poslední aktualizace: 26.8.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.9.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů